Serwis urządzeń automatycznej identyfikacji

Od początku naszej działalności w obszarze automatycznej identyfikacji prowadzimy działalność serwisową drukarek, skanerów, terminali oraz urządzeń etykietujących na terenie całej Polski. Prowadzimy serwis gwarancyjny dla drukarek:

  • TSC

  • SATO

Prowadzimy serwis pogwarancyjny dla wszystkich producentów drukarek termotransferowych:

  • TSC
  • Sato
  • Zebra

  • Toshiba Tec
  • Intermec

Jeśli Państwa drukarka odmówiła posłuszeństwa, zauważyliście że zadruk jest słabej jakości, niewyraźny lub go brak, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. W szybki i profesjonalny sposób doprowadzimy Państwa drukarkę do stanu używalności.

Poniżej przedstawiamy proces zgłaszania usterki, naprawy i zwrotu naprawionej drukarki. 1. W przypadku pojawienia się problemu z drukarką prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 71 373 75 79 wew. 30 lub wysłanie emaila na adres: serwis@comex.net.pl, i zamówienie usługi serwisowej wraz z podaniem nam marki i modelu drukarki, krótkiego opis problemu, adresu i danych kontaktowych. 2. Wycena kosztów naprawy drukarki jest bezpłatna i zostaje przedstawiona do Państwa akceptacji.  Orientacyjne koszty wyznaczone w oparciu o informacje podane przez Państwa podczas zgłaszania usterki. 3. Jeśli zgadzają się Państwo na zaproponowane koszty, do wyboru macie Państwo dwa sposoby dokonania naprawy: - umówienie się z serwisantem na dogodny termin wizyty w Państwa Firmie, W umówionym terminie zjawia się nasz serwisant. Jeśli będzie to możliwe naprawi drukarkę na miejscu. Czasami jednak uszkodzenia drukarek są na tyle poważne, ze naprawa na miejscu jest niewykonalna. W takim przypadku serwisant zabierze Państwa sprzęt drukujący do nas do serwisu. - wysyłka drukarki firmą kurierską do naszego serwisu, Drukarka zostaje sprawdzona na miejscu w serwisie, dokonujemy dokładnej wyceny naprawy drukarki i wysyłamy informację do Państwa. Jeśli nie zaakceptujecie Państwo naszej wyceny drukarka zostanie odesłana kurierem. Po dokonaniu naprawy drukarki wysyłane są na nasz koszt kurierem. O terminie zwrotu informujemy Państwa telefonicznie lub mailowo.
Proponujemy również  skorzystanie z umowy serwisowej na naprawę drukarek, w ramach której rozliczenie następuje ryczałtem raz w miesiącu. Możliwe jest również podpisanie umowy na dostawę materiałów eksploatacyjnych, w ramach której proponujemy naprawę urządzeń GRATIS, przy płatności wyłącznie za wykorzystane części.

Masz problem z drukarką?
Skontaktuj się z nami

Serwis drukarek

telefon: +48 71 373 75 79 w. 30
e-mail: serwis@comex.net.pl

Kontakt

PPU „COMEX” Sp. z o.o. ul. Graniczna 21, 54-516 WrocławQR - PL Comex
telefon: +48 71 373 75 79
email: biuro@comex.net.pl
email: rfid@comex.net.pl