Projektowanie systemów informatycznych

Comex projektuje i wykonuje systemy informatyczne wykorzystujące technologie automatycznej identyfikacji, a
a w szczególności technologię RFID.  Wybór standardu RFID zastosowanego w aplikacji uwzględnia  specyfikę danego projektu i informacje o środowisku, w którym ma system pracować.

 

RFID to nowa technologia, która otwiera nowe możliwości rozwiązania problemów związanych z identyfikacją: towarów, produktów, personelu.

 

Firma Comex  oferuje doradztwo, projektowanie, oprogramowanie i wdrożenie systemów RFID. Dostarczamy sprzęt najlepszych producentów i materiały eksploatacyjne.

 

Dostarczamy kompletne rozwiązania informatyczne: od analizy możliwości zastosowania RFID poprzez projekt aż do nadzoru nad eksploatacją.

 

 

Przykłady realizacji.

System Obrotu Paletami

Każda paleta wysyłana do odbiorcy jest automatycznie identyfikowana poprzez odczyt taga RFID umieszczonego w jej wnętrzu. Przez czytnik odczytywane jest jednocześnie numery kilkunastu palet. Podobna procedura przeprowadzana jest przy przyjęciu zwróconych przez klienta palet. Zebrane z czytników informację pozwalają na śledzenie każdej z palet uczestniczących w systemie oraz ułatwia precyzyjne rozliczenie usług. soft_sopp1

 

System Zarządzania paletami i ich zawartością LocT

System pozwala śledzić wprowadzane do magazynu palety i miejsce jej zlokalizowania. Kontrola palet i pracowników. Program instalowany jest na: komputerach PC, komputerach panelowym, kolektorach mobilnych. soft_loct_sc1  
Projektujemy systemy pracujące po systemem Windows, zarówno na urządzenia stacjonarne, panele dotykowe  jak i urządzenia mobilne. Programowanie wykonywane głównie w języku C#, w technologii .NET. Przygotowujemy systemy dla następujących technologii RFID:
  • Zakres częstotliwości HF: Mifare, NTAG, I-code
  • Zakres częstotliwości UHF: EPC Class1 Gen2

Projektowanie

Adam Raczyński

Product Manager, Systemy RFID

kom: +48 604 150 765
e-mail: a.raczynski@comex.net.pl

Kontakt

PPU „COMEX” Sp. z o.o. ul. Graniczna 21, 54-516 WrocławQR - PL Comex
telefon: +48 71 373 75 79
email: biuro@comex.net.pl
email: rfid@comex.net.pl