O nas

Jedyny producent tagów
RFID w Polsce

Wieloletnie
doświadczenie

Zaawansowane
rozwiązania

Firma COMEX rozpoczęła działalność w 1987. Od samego początku naszej działalności uczestniczyliśmy w tworzeniu rynku automatycznej identyfikacji w Polsce, będąc producentem samoprzylepnych etykiet z kodem paskowym. W roku 1992 wyodrębniony został dział zajmujący się automatyczną identyfikacją. Od tego czasu stale rozszerzamy naszą ofertę stając się jednym z największych producentów etykiet samoprzylepnych i dostawcą elementów oraz systemów automatycznej identyfikacji.

Nasi partnerzy

Współpracując z partnerami biznesowymi i organizacjami w kraju i za granicą oferujemy zaawansowane i nowoczesne rozwiązania oparte na technologii kodów kreskowych i identyfikacji bezkontaktowej drogą radiową  - RFID. Nasz zespół inżynierów tworzy systemy według indywidualnych potrzeb klienta, dostarczając sprzęt oraz dedykowane oprogramowanie.

Polityka ochrony danych osobowych

Działając w zgodzie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. wprowadziliśmy nową politykę ochrony danych osobowych. W celu dokładnego zapoznania się z naszą polityką proszę kliknąć w link poniżej.    

                          Polityka RODO

 

Certyfikaty i nagrody

Jakość i nowoczesność Dbamy o utrzymanie najwyższej jakości naszych produkcji. Wdrożony został system sterowania i zarządzania jakością. Dzięki unikalnemu parkowi maszynowemu oferujemy najnowocześniejsze produkty.

Kontakt

PPU „COMEX” Sp. z o.o. ul. Graniczna 21, 54-516 WrocławQR - PL Comex
telefon: +48 71 373 75 79
email: biuro@comex.net.pl
email: rfid@comex.net.pl