O nas

Jedyny producent tagów
RFID w Polsce

Wieloletnie
doświadczenie

Zaawansowane
rozwiązania

Firma COMEX rozpoczęła działalność w 1987. Od samego początku naszej działalności uczestniczyliśmy w tworzeniu rynku automatycznej identyfikacji w Polsce, będąc producentem samoprzylepnych etykiet z kodem paskowym. W roku 1992 wyodrębniony został dział zajmujący się automatyczną identyfikacją. Od tego czasu stale rozszerzamy naszą ofertę stając się jednym z największych producentów etykiet samoprzylepnych i dostawcą elementów oraz systemów automatycznej identyfikacji.

Nasi partnerzy

Współpracując z partnerami biznesowymi i organizacjami w kraju i za granicą oferujemy zaawansowane i nowoczesne rozwiązania oparte na technologii kodów kreskowych i identyfikacji bezkontaktowej drogą radiową  – RFID. Nasz zespół inżynierów tworzy systemy według indywidualnych potrzeb klienta, dostarczając sprzęt oraz dedykowane oprogramowanie.

Nasze realizacje

Ostatnie lata zaowocowały wieloma interesującymi realizacjami zakresu technologii RFID. Wprowadziliśmy m.in. system identyfikacji palet poprzez tagi RFID, system kontroli magazynu surowców w przemyśle farmaceutycznym.
We współpracy z firmami NXP i Kathrein przygotowaliśmy unikalne projekty tagów RFID.

 

Certyfikaty i nagrody

Jakość i nowoczesność

Dbamy o utrzymanie najwyższej jakości naszych produkcji. Wdrożony został system sterowania i zarządzania jakością.

Dzięki unikalnemu parkowi maszynowemu oferujemy najnowocześniejsze produkty.

Kontakt

PPU „COMEX” Sp. z o.o.
ul. Graniczna 21, 54-516 WrocławQR - PL Comex

telefon: +48 71 373 75 79
telefon: +48 71 354 58 79
fax: +48 71 373 75 78
email: sekretariat@comex.net.pl
email: rfid@comex.net.pl