Head_produktyHead_produktyHead_produktyHead_produkty

Drukarka do kolorowego druku etykiet

 

lx400

LX400 wykorzystuje technologię inkjet high-resolution do druku wysokiej jakości etykiet w rozdzielczości 4800 dpi w full-color. Etykiety mogą zawierać kolorowe zdjęcia, ilustracje, grafiki, teksty i kody kreskowe. Można drukować kiedy i gdzie jest potrzeba w ilościach, które są rzeczywiście wymagane.

Nie ma potrzeby aplikacji kolorowych etykiet niskiej jakości na produkty. LX400 z wysoką rozdzielczością 4800 dpi zapewnia rezultat daleko przewyższający jakąkolwiek inną metodę druku obecnie dostępną w tym segmencie urządzeń. Cztery poziomy regulacji rozdzielczości pozwolą wybrać kombinację jakości zadruku i szybkości, która będzie odpowiadać najlepszej jakości sprawiając, że etykiety będą jasne, kolorowe i profesjonalne.

Drukarka LX400 jest dostarczana z programem NiceLabel SE, startową rolką etykiet, kardridżem atramentu i kablem USB. Tworzenie etykiet jest nieskomplikowane, drukowanie w full-color można rozpocząć w kilka minut po rozpakowaniu drukarki, łącząc jakąkolwiek kombinację tekstu, grafiki, zdjęć i kodów kreskowych.

Lx400 drukuje na etykietach samoprzylepnych, przywieszkach i biletach wykorzystując surowiec inkjet o wysokim połysku, pół połysku i matowy. Zadruk etykiet o wysokim połysku jest odporny na zdrapywanie i smużenie, ma także dość dobrą odporność na wodę.

 

 produkty2
produkty

 
produkty3_400


 Lx 400.pdf Lx 400.pdf